dcsimg
Kendin-Yap ipuçları

Kendin-Yap ipuçları

Bir kaç küçük Kendin-Yap ipucu işi çok daha kolay ve keyifli bir hale getirebilir! Örneğin, dübelleri bir tirbuşon kullanarak duvardan kolayca sökebileceğinizi biliyor muydunuz? Ya da bir tarak kullanarak erişilmesi zor yerlere çivi çakabileceğinizi? Tüm kullanışlı Kendin-Yap ipuçlarımızın ayrıntılı bir listesini aşağıda bulabilirsiniz. 

İpuçlarımızdan birine tıklamanız yeterli, hemen işe başlayabilirsiniz!

Denk delikler delme

Denk delikler delme

Bir ahşap şeridin duvara sabitlenmesi çoğu kez zordur, çünkü ahşaba önceden delinen delikler duvara delinen deliklere karşılık gelmez. Bunun için kolay çözüm, önceden delinmiş ahşap şeridini duvara dayamak ve küçük bir taş matkabı kullanarak karşılık gelen delikleri duvara işaretlemektir. Ahşabı duvardan kaldırdığınızda, dübeller için gerekli deliklere tam olarak nereye delmeniz gerektiğini göreceksiniz.

< >

Skil, ‘Kendin-Yap’
sitesinin sponsorluğunu yapıyor Sorunsuz Kendin Yap işleri, herkes için her zaman kolay değildir. Skil Elektrikli El Aletleri, Kendin Yap işlerini gerçekten kolaylaştıran eşsiz çözümlere sahip, çok uygun fiyatlı kaliteli ürünler geliştirmektedir. Skil bu nedenle, tüm işlerinizde yardımcı olacak ideal site olan ‘Kendin-Yap’ sitesinin sponsorluğunu yapmaktadır.