dcsimg
Kendin-Yap ipuçları

Kendin-Yap ipuçları

Bir kaç küçük Kendin-Yap ipucu işi çok daha kolay ve keyifli bir hale getirebilir! Örneğin, dübelleri bir tirbuşon kullanarak duvardan kolayca sökebileceğinizi biliyor muydunuz? Ya da bir tarak kullanarak erişilmesi zor yerlere çivi çakabileceğinizi? Tüm kullanışlı Kendin-Yap ipuçlarımızın ayrıntılı bir listesini aşağıda bulabilirsiniz. 

İpuçlarımızdan birine tıklamanız yeterli, hemen işe başlayabilirsiniz!

Ulaşılması zor bir yere vida takma

Ulaşılması zor bir yere vida takma

Ulaşılması zor bir yerde küçük bir vida kullanmak istiyorsanız, çoğu kez vidayı yerinde tutmak zordur. Vidayı sıkmak istediğinizde parmaklarınız araya girer. Bunun için iyi bir çözüm, vidayı bir cep tarağının dişleri arasına sıkıştırmak ve bu tarağı 'üçüncü el' gibi kullanmaktır. Cep tarağını, farklı boyutta vidalar için kullanabilirsiniz.

< >

Skil, ‘Kendin-Yap’
sitesinin sponsorluğunu yapıyor Sorunsuz Kendin Yap işleri, herkes için her zaman kolay değildir. Skil Elektrikli El Aletleri, Kendin Yap işlerini gerçekten kolaylaştıran eşsiz çözümlere sahip, çok uygun fiyatlı kaliteli ürünler geliştirmektedir. Skil bu nedenle, tüm işlerinizde yardımcı olacak ideal site olan ‘Kendin-Yap’ sitesinin sponsorluğunu yapmaktadır.