dcsimg
Kendin-Yap ipuçları

Kendin-Yap ipuçları

Bir kaç küçük Kendin-Yap ipucu işi çok daha kolay ve keyifli bir hale getirebilir! Örneğin, dübelleri bir tirbuşon kullanarak duvardan kolayca sökebileceğinizi biliyor muydunuz? Ya da bir tarak kullanarak erişilmesi zor yerlere çivi çakabileceğinizi? Tüm kullanışlı Kendin-Yap ipuçlarımızın ayrıntılı bir listesini aşağıda bulabilirsiniz. 

İpuçlarımızdan birine tıklamanız yeterli, hemen işe başlayabilirsiniz!

Çok genişlemiş bir deliğin onarılması

Çok genişlemiş bir deliğin onarılması

Örneğin bir mobilyadaki delinmiş bir delik çok genişlemişse, aşağıdaki şekilde onarabilirsiniz: deliği 6 ya da 8 mm genişlikte delin. Ardından, aynı çapta ahşap bir dübel ya da tapayı tutkalla deliğe takın. Tutkalın kurumasını bekleyin ve bir iskarpela kullanarak dübelin üst kısmını yüzey ile aynı hizaya getirin. Ardından vidayı tekrar aynı yere sıkabilirsiniz.

< >

Skil, ‘Kendin-Yap’
sitesinin sponsorluğunu yapıyor Sorunsuz Kendin Yap işleri, herkes için her zaman kolay değildir. Skil Elektrikli El Aletleri, Kendin Yap işlerini gerçekten kolaylaştıran eşsiz çözümlere sahip, çok uygun fiyatlı kaliteli ürünler geliştirmektedir. Skil bu nedenle, tüm işlerinizde yardımcı olacak ideal site olan ‘Kendin-Yap’ sitesinin sponsorluğunu yapmaktadır.