dcsimg
Kendin-Yap ipuçları

Kendin-Yap ipuçları

Bir kaç küçük Kendin-Yap ipucu işi çok daha kolay ve keyifli bir hale getirebilir! Örneğin, dübelleri bir tirbuşon kullanarak duvardan kolayca sökebileceğinizi biliyor muydunuz? Ya da bir tarak kullanarak erişilmesi zor yerlere çivi çakabileceğinizi? Tüm kullanışlı Kendin-Yap ipuçlarımızın ayrıntılı bir listesini aşağıda bulabilirsiniz. 

İpuçlarımızdan birine tıklamanız yeterli, hemen işe başlayabilirsiniz!

Bir nokta zımbası ile metalde delme

Bir nokta zımbası ile metalde delme

Metalde delik açacaksanız, matkabın kaymayacağından emin olmanız gereklidir. Bunu, delinecek deliği önceden bir nokta zımbası ile işaretleyerek yapabilirsiniz. Bu alet, sert ve sivri bir ucu olan çelik bir çubuktur. Deliği delerken, matkap ucunu tam olarak noktalanan yere oturtun, böylece matkap kaymayacaktır. Metalin tipine bağlı olarak, bir HSS (Yüksek Hızlı Çelik) ya da titanyum matkap ucu kullanabilirsiniz.

< >

Skil, ‘Kendin-Yap’
sitesinin sponsorluğunu yapıyor Sorunsuz Kendin Yap işleri, herkes için her zaman kolay değildir. Skil Elektrikli El Aletleri, Kendin Yap işlerini gerçekten kolaylaştıran eşsiz çözümlere sahip, çok uygun fiyatlı kaliteli ürünler geliştirmektedir. Skil bu nedenle, tüm işlerinizde yardımcı olacak ideal site olan ‘Kendin-Yap’ sitesinin sponsorluğunu yapmaktadır.